Zapewniamy najlepsze etykiety dla produktów

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, który pragnie zapewnić swoim produktom najlepszą oprawę wizualną i dążysz do tego, aby Twoją ofertą zainteresowała się większa liczba klientów, zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, którzy świadczą profesjonalne i kompleksowe usługi poligraficzne – dzięki nowoczesnym urządzeniom, sprawdzonym technologiom druku, a także wykwalifikowanym specjalistom, jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów i zapewniać im dostęp do najlepszych materiałów służących do promocji oraz identyfikacji wizualnej produktów. Zapewniamy szeroki wybór produktów, jakich jak etykiety termokurczliwe typu shrink sleeve, które ze względu na swoje właściwości oraz wysoką jakość wykonania, sprawdzą się w oznaczeniu różnego rodzaju produktów.

Dlaczego shrink sleeve?

Ponieważ są to etykiety termokurczliwe, w pełni nowoczesne i doskonale zastępujące te tradycyjne – wykonywane np. z papieru. Wykonywane są na wysokiej jakości folii, która jest w pełni elastyczna i odporna na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne, w związku z czym przez wiele lat zachowuje swoją wysoką jakość. Inwestując w nią, będziecie państwo mieli pewność tego, że nadruk pozostanie wysoce estetyczny przez bardzo długi czas, a etykieta zdobić będzie produkt skutecznie – niezależnie od warunków transportu czy magazynowania. Dzięki technologii druku fleksograficznego, jesteśmy w stanie nie tylko osiągnąć wysoką wytrzymałość produktów, ale również ich najwyższe walory estetyczne – realizujemy zróżnicowane projekty graficzne i w ten sposób spełniamy różne oczekiwania naszych klientów – również te najbardziej wygórowane. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień – z całą pewnością etykiety shrink sleeve pozwolą państwu na skuteczną promocję waszych produktów!

Każde zlecenie realizujemy w pełni indywidualnie, a nasi specjaliści są do państwa dyspozycji jeżeli macie jakieś pytania – zapewniamy możliwość bezpłatnego doradztwa i wyboru odpowiedniego rozwiązania!